.

.

Calyan Восок Ко Соја Свеќа, Соја Восок од Свеќа со Етерични Масла & 37 Час Горат Време - Високо Миризливи & Долготрајни Стакло Миризливи Ароматерапијата Свеќа, Направени

Calyan Восок Ко Соја Свеќа, Соја Восок од Свеќа со Етерични Масла & 37 Час Горат Време - Високо Миризливи

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

МИРИЗЛИВИ СОЈА СВЕЌА нуди на летниот одмор мириса на слатка сл, свежи перење, мини школки и driftwood и е исполнет со смокви и јасмин етерични масла.Природниот мирис додава амбиент без да биде надмоќна.МЕТАЛ-БЕСПЛАТНО, ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ ДВОЈНО ФИТИЛ овозможува безбедни, дури и горење на пламен и се топи на нашата еко-пријателски 100% соја восок се одгледува во САД.За разлика од многу compeitors ние никогаш не користете парафински да ги намалат трошоците на сметка на безбедноста.Рака-истури, еко-пријателски, и фабрика-изведен.Рачно изработени, МОДЕРЕН ДИЗАЈН додава елеганција на секоја соба, канцеларија или дома.Нашите reuseable стакло tumblers имаат модерни, minamalist естетски кои доаѓаат во здрав, стилски кутии кои го прават големи подароци.Лесно да се ре-се користи за занаети, складирање или мали planters.ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, ДОЛГО запалени свеќи понуда phthalate слободен мирис, со над 35 часа континуирано горат време.Искуство разликата на нашата волшебна мириси кои се комбинираат експерт дизајн со сетат практики.БОРАТ против ТРГОВИЈАТА со луѓе СО СЕКОЕ КУПУВАЊЕ - 5% од приходите се донирани за доверливи непрофитна партнери да им даде слобода & зајакнување на преживеани.Уживајте во свеќи.Не е добро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите