.

.

Малку Ми Терапија Тесто - Холистички Ароматерапијата Стрес Олеснување Кит - 10 Унца Спа Мирис

Малку Ми Терапија Тесто - Холистички Ароматерапијата Стрес Олеснување Кит - 10 Унца Спа Мирис

DEN 718.80

Износ
Во продавницата.

ТИВКА СПА : Сите спокојство на ден во спа, без големите цената.Уживајте во луциден арома на мирен ден за уживање.СПА : Затоа што го заслужуваат тоа.ТЕРАПИЈА ТЕСТО : Подобрување на вашето расположение и ублажување на вашиот стрес со Малку Ме Терапија Тесто, а squishable китови дека канали олеснување преку сетилата со своите ароматични мирис, мека текстура, и да ги смири боја.ХОЛИСТИЧКИ ПОМОШ : Рефокусира, ребаланс, и се врати со арома третман тесто.Како што мачкам, тоа ќе потрае работ надвор и ќе делува како една рака strengthener.Едноставно ставете го тестото и да уживате.СВИТЛИВИ МИР : Масажа на оваа pliant китови помеѓу прстите и се чувствуваат стрес исчезнат.Со својата malleable текстура и природно смирувачки мирис, ова тесто е супериорен во однос на било fidget играчка или лигите.РЕЛАКСИРАЧКИ ЛЕК : Овој смирувачки, сензорни тесто работи како размислување китови и стрес знаците за возрасни.Користете го за рака вежба, природни релаксација, како и расположението подобрување на својствата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите