.

.

Миризливи Свеќи Подароци за Жените, 4.4 мл Соја Свеќи за Дома Миризливи, Ароматерапијата Свеќа Долготрајни Калај Свеќи, Лаванда Свеќи Подарок Сет од 4 Пак, Свеќа Пост?

Миризливи Свеќи Подароци за Жените, 4.4 мл Соја Свеќи за Дома Миризливи, Ароматерапијата Свеќа Долготрајни

DEN 1204.80

Износ
Во продавницата.

Секој миризлива свеќа е 4,4 оз, преносни големина, прекрасен подарок.Свеќа поставите доаѓа со исклучителна подароци кутија за пакување.Миризливи свеќи подарок сет со 4 премиум ароматерапијата свеќи, Freesia, Лаванда, Рузмарин и француски Ванила.Секоја свеќа е 4,4 оз, L 2.Направени со соја восок и 8% мирис на нафта, сите состојки се со висок квалитет.Преносни и здрав дизајн го прави возможно да се создаде атмосфера никаде без да се грижиш за миризливи свеќи кршење.Овие мириси се постигне со користење на мириси и создавање на лесен атмосфера за вас да се трошат вашето слободно време.Кога тоа снема, може да се засади цвеќе или продавница мали нешта во симпатична свеќа калај.Долготрајни користење на времето миризливи свеќи.95 инчен, H 2.Секој симпатична тин на оваа свеќа подарок сет опфатени со уникатен дизајн шема, која е исто така една прекрасна декорација за вашиот дом.Единствена пакување прави оваа миризлива свеќа атрактивна свеќи подароци за жените.95 инчен, околу 30 часови користење на времето, свеќа поставите може да се користи повеќе од 100 часа.Оваа миризливи свеќи подарок собата е подготвен да биде дадена на било кој празник или незаборавен момент како Денот на Вљубените, Мајки Ден или роденден без средно пакување.Уникатен изглед.Овој сет на миризливи свеќи има 4 сензуална и смирувачки мириси вклучувајќи Freesia, Лаванда, Рузмарин, и француски Ванила.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите