.

.

Сфера Круг Светилка Finial Антички Месинг 1.2 h Злато Метал Бронза Заврши

Сфера Круг Светилка Finial Антички Месинг 1.2 h Злато Метал Бронза Заврши

DEN 1271.76

Износ
Во продавницата.

Сфера Круг Светилка Finial Антички Месинг 1.2"h Злато Метал Бронза Заврши.АНТИЧКИОТ МЕТАЛ ЗАВРШИ - Антички Метал ќе заврши натпреварот најмногу светилки на харфи и дома декор.Не шупливи како некои finials.Материјал Инфо : Antiqued Месинг заврши со Antiqued Месинг База.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Пропорционална големина за да одговара на повеќето стандардни маса или под светилки.Finial мерки 1.2" висина x 1" ширина.ФУНКЦИОНАЛНИ - Обезбедува вашиот абажур да стандард на маса или на подот светилка, додека надградба на Дизајнот/Изглед.Нова finial ќе го персонализирате светилка да се одрази на вашата личност.Материјал : Метал.СФЕРА ОБЛИК - 1.2" висина x 1" ширина Сфера светилка finial.Совршена завршница на врвот исклучите вашиот маса или на подот светилка.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Лесно завртки за вклучување/исклучување.Finials има стандарден 1/4"-27 нишка, која ќе одговара на харфа на речиси секоја светилка. (Ова значи отворање на е 1/4" широка и постојат 27 теми по инч.) 95% од сите светилка на харфи ќе одговара на овој finial.Акцентот тип : Finials.Собрание : Составуваат.Боја : Злато.Производ Големина : : Во 4.0.X Во 4.0.X Во 4.0. ✔️ Ве молиме да не известите директно на какви било грижи во врска со правата на интелектуална сопственост, авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Позелени Патеки не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.Производ Големина : : Во 4.0.X Во 4.0.X Во 4.0.Акцентот тип : Finials Color : Gold Finish : Бронзени Finish Assembly : Составуваат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите