.

.

UFRAME се Вклопува 2015 Година Фолксваген Jetta MK6 Халоген Магла светлина Кит w/Bezels/Инсталации/Прекинувач/Светилки (ЌЕ НЕ Одговара за GLI Модел)

UFRAME се Вклопува 2015 Година Фолксваген Jetta MK6 Халоген Магла светлина Кит w/Bezels/Инсталации/Прекинувач/Светилки

DEN 1490.40

Износ
Во продавницата.

Правец на ветер : светлина Комплет 2015-2016 "Фолксваген" Jetta MK6 (ЌЕ НЕ Одговара за GLI Модел) .Точно ОЕМ се Вклопуваат.Обезбеди фабрички инсталирани се погледне откако се монтирани.нема возило модификации се потребни.Комплет вклучува Bezels /Инсталации /Прекинувач /Светилки.Светла Осветлување.Со халоген светилки вклучени, ќе ви овозможи да видите и да биде виден од идване возачи дури и низ густата магла.Висок интензитет на светлата обезбедуваат одлично осветлување за зголемување на возење безбедност.ТОЧКА Одобрени.SAE печат, ги исполнува ОЕМ спецификации.Темелно тестиран за да се исполнат федерални и меѓународни стандарди и се целосно улица легално.Бренд нови замена на резервни делови.Супер Издржлива Конструкција - На светла за магла се направени за да го издржат најмногу строги временски услови и спречување на влага и прашина од добивање внатре домување.Светла за магла се дизајнирани за да директно го замени вашите акции оние кои и даваат елегантен фабрички изглед.Овие топ-на стил светла за магла се дизајнирани за брза и лесна инсталација.Нема потреба за било какви промени, тие капка право во фабриката локација.Професионалната инсталација уште се препорачува за најдобар резултат.Тип на : Преден Браник Магла Светлина Assembly Fit За : 2015 "Фолксваген" Jetta (ЌЕ НЕ Одговара за GLI Модел)2016 Година "Фолксваген" Jetta (ЌЕ НЕ Одговара за GLI Модел)Референтна ОЕМ Број : 5 C7941699 P / 5 C7941700 P5 C6853665 E9 B9 / 5 C6853666 G9 B9 VW2592126 / VW2593126 VW1038133 / VW1039135 Unless наведено поинаку, овие се нови резервни делови.Тие се усогласат со Оригинална Опрема (OE) спецификации и постапува како директна замена за фабриката дел.Тие ќе се вклопат и во функција како на фабричките дел не.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите