.

.

Bambino Земјиште Муслин Swaddle Ќебе - (Портокал Панда) Направени од Органски Памук

Bambino Земјиште Муслин Swaddle Ќебе - (Портокал Панда) Направени од Органски Памук

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Органски Памук.УЛТРА МЕКА - направени со 100% GOTS сертифицирани органски памук муслин (pre-изми за ваша погодност).БЕБЕ БЕЗБЕДНО - Лесен, благ, дише материјал за swaddling бебиња во било какви временски услови, па на вашиот симпатична малку еден останува топла без прегревање.Безбедна за користење во болница како приемен ќебиња, во домот, како и за отворено патување.ДАРЕЖЛИВ ГОЛЕМИНА ЗА ПОВЕЌЕ намени – Нашите 47"x47" разноврсна ќебиња може да се користи за толку многу нешта!"Се користи како swaddling ќебе, старечки маска, сонцето сенка за вашиот шетач, столче маска, burp крпа, вкусен време, примање ќебиња и повеќе!.СОВРШЕН ПОДАРОК за Нова Мајка!Ова е објект тие ќе ги користат секојдневно!.Заврши вашиот малку bambino со љубов!Муслин Swaddle Ќебиња им помогне на бебето да спие убедливо завиткани во удобност и безбедност : Традиција има докажано бебиња се природно смирени и мирно да спијат повеќе кога безбедно swaddled.Дише ткаенина го намалува потењето, Направени со Органски Одгледувани Памук, Увезуваат, 47"x47".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите