.

.

Новороденче Фотографија Реквизити Новороденче Обвива Бебе Реквизити Фото Ќебе (Темно Сива)

Новороденче Фотографија Реквизити Новороденче Обвива Бебе Реквизити Фото Ќебе (Темно Сива)

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

100% Rayon. 100% Rayon Со Текстура Дише Ткаенина,. 15.7 x 59.1 Инчен,Одговара за 0-3 Месеци Бебето.Материјалот е Многу Мека и Удобна.И Овие Облоги Се види Преку Откако Целосно се Поместуваат.Вистински Еластичен И Одлична за Завиткување!.Специјален Додаток за Вашето Бебе Совршен за Фото Пука или за некои Посебни Прилики.Бебето Туш/Регистар Дар што се Добива Забележав и Сакан од страна на Родителите Целиот Свет.Тоа Ќе им Помогне на Водење на Датотека на Добри Спомени за Вашето Бебе.Дали Ви Треба Бебето да Заврши за Момчиња или Девојки,Можете Лесно Да ги Собереш Cutest Еден!Најдобар Избор за Роденден, Забава, Фото Пука или со Секојдневно Носење.Новороденче Фотографија Реквизити Новороденче Обвива Бебе Реквизити Фото Ќебе Карактеристики LPPGRACE¡s бебе фотографија реквизити одберете висок квалитет на посебни материјали кои се меки, удобни и дише.Тоа нема да му наштети на вашето бебе е деликатна кожа.Дизајнот на овие Симпатична Бебе рачно изработени Плетени капчиња Облека е исклучителна .Тоа е погоден за незаборавни фото пука и го прави бебето машина и повеќе стануваат најатрактивни.Детали за производот : 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : како на сликата покажува Материјал : 100% rayon со текстура дише ткаенина.Погоден за 0-3 месечно бебе.Пакет Вклучувајќи 1 x Новороденче Заврши ве Молиме љубезно ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми.LPPGRACE Услуга ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите