.

.

TWIG & БЕЈЛ Линколн Небраска Бебе Ќебе Органски Памук Муслин Swaddle Ќебе - 47 x 43 - Љубители на Небраска Бебе Подарок за Момчиња Девојчиња Новороденче Примање Ќебиња

TWIG & БЕЈЛ Линколн Небраска Бебе Ќебе Органски Памук Муслин Swaddle Ќебе - 47 x 43 - Љубители на Небраска

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

100% Органски Памук.Увезени.Две Слој – Пред-Изми - 100% Органски Памук Муслин Swaddle Ќебе со шарени Држава Небраска дизајн и црвена трим тема на натпреварот за мрачно боја.Дарежлив - 47 инчи x 43 инчи - мулти-употреба од новороденче преку раното детство - се користи како бебе swaddle, бебе заврши, старечки маска, крупните burp крпа, столче маска, шетач маска, лесни ќебе, и повеќе.Лесно е Грижа - Машина Перат - Ќебе станува помек со секое миење - Лесни - направени за сите сезони и клима.Шарени - Претставуваат Небраска со вашиот омилен роден град бои - совршена да ги инспирира следната Небраска Бебе фан.Совршен подарок за Небраска бебето тушеви, родендени или празници - одлично да се спакува со Небраска бебе облека или Небраска бебе облека.Црвени и Бели Држава Небраска, овој Лесен Муслин Органски Памук Бебе Ќебе е поголемо отколку повеќето примање на ќебиња на 47 инчи x 43 инчи.Тоа е совршен swaddle или примање ќебе да расте со вашето бебе од новородените преку раното детство.Направени со 100% Органски Памук, ова Линколн, Небраска, дом на Небраска Cornhuskers бебе ќебе карактеристики два слоја на трајни органски муслин памук.Станот ткаенини (без windowpane шема како и други муслин ќебиња), овозможува висок квалитет, шарени дизајн стојат надвор.Тоа е машина перат и омекнува и по секое миење, на мека лесни ткаенини се совршени за вашето мало бебе.Со црвени и бели ленти, црвениот наведени држава Небраска со срце на Линколн, оваа родово-неутрални дизајн е совршен подарок за секое бебе бебе момче или девојка со врска назад до Небраска и градот бои.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите