.

.

Персоналните на Мојата Кума се Зголеми Фрли Ќебе Обичај Бебе бебе соба Swaddling Ќебиња за Момче Девојка Роденден Бебе Туш Кучиња или домашни Миленици Подароци 30x40inch

Персоналните на Мојата Кума се Зголеми Фрли Ќебе Обичај Бебе бебе соба Swaddling Ќебиња за Момче Девојка Роденден

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Совршен Подарок : Персоналните спомен ќебиња, совршен спомен подароци за семејството и пријателите, или моменти заробени од страна на специјални настани за кои сакате да се одбележат.Обезбедува максимална удобност и одлична боја за печатење.Ова е идеален подарок за семејството, љубовници и пријатели,заврши себе си во овој и сметаат дека тоа е грешка прегратка. [Персоналните Ќебе Подарок] : Прилагодено вашиот личен ќебиња со името текст како подароци за разни фестивали, како на пример, свадба, годишнина, роденден, бебе туш, церемонијата, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ и за денот на Благодарноста.Метод : лесно Можете да се прилагодите на ќебе преку слики на вашиот телефон, компјутер, Facebook или Instagram.Микрофибер суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.Високо-квалитетни материјали не ќе пилула.Зошто да се Избере Нашата Продавница : XOZOTY посветен на дизајнирање исклучителна предмети за домаќинството и за обезбедување на клиентите со квалитет на производите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите