.

.

lulujo Бебе Swaddle Ќебе| Унисекс Softest Бамбус Памук Муслин Swaddle Ќебе| Неутрален Примање Ќебе за Девојки и Момчиња 47in x 47in Црна Флорални

lulujo Бебе Swaddle Ќебе| Унисекс Softest Бамбус Памук Муслин Swaddle Ќебе| Неутрален Примање Ќебе за Девојки

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бамбус Viscose Памук.Увезени.БЕЗВРЕМЕНСКИ : Нашата класичен, високо-квалитетни swaddles и ќебиња ќе остане во вашето семејство со генерации.ESSENTIALS : Нашите екстра-големи swaddles исто така, може да се користи како шетач штитови, старечки маски, и повеќе.МЕКА s екстра-големи бамбус муслин swaddles се мора да се има за секој мама и бебе.На свилен мека природна алтернатива, овие дише, мулти-функционални ќебиња се достапни во симпатична отпечатоци за да одговараат на секој стил.Овој 47 x 47-инчен плоштадот ќебе е издржлив, но, сепак, лесен.Мајки и нивните бебиња го сакаат мека текстура на овој 70% бамбус извори rayon/30% памук ќебе.Swaddle ќебе е пре-изми и станува помек со секое миење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите