.

.

Неверојатни Бебе Swaddle Ќебе со Прилагодливи Заврши, Сет од 3, Мали Подлога, Ленти и Цврсти, Тексас и Сива, Мали

Неверојатни Бебе Swaddle Ќебе со Прилагодливи Заврши, Сет од 3, Мали Подлога, Ленти и Цврсти, Тексас и Сива,

DEN 540.96

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Увезени.Неверојатни Бебе од Swaddle Designs исклучиво за .Мека, дише, еластичен, премија од 100% памук поврзана.Прилагодливи swaddle крилја се лесно да се прилагоди за сит и безбедно swaddle.Премиум квалитет кука и јамка сврзувачки елементи се и меки и безбедна.Мала Големина.Одговара на бебиња од 7-14 lbs.Неверојатни Бебе swaddle заврши е 100% памук и лесен за употреба.На AAP препорачува swaddling до 3 месеци, а истражувањата покажуваат дека swaddled бебиња спијат подобро.Нашите swaddle заврши вклучува прилагодливи swaddle крилја дека безбедно да се обезбедат.Нашите дизајн карактеристики мека, со врвен квалитет кука и јамка сврзувачки елементи.Збир на 3. Мала големина, одговара на бебиња од 7-14 фунти.Машина перат.Дизајниран и произведен од страна на Swaddle Designs исклучиво за.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите