.

.

Месечно Бебе Milestone Ќебе со 24 Налепници 1 до 12 Месец Бебето Ќебе за Новороденче Фотографија Позадина Реквизити, Шарени Наутички Стил (51 x 43 Инчи)

Месечно Бебе Milestone Ќебе со 24 Налепници 1 до 12 Месец Бебето Ќебе за Новороденче Фотографија Позадина Реквизити,

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Убав подарок : на наутички бебе меморија ќебе со milestone раст налепница е практична алатка за бебето да се користи за време спиење, исто така, убава реквизит за фото снимањето и декорација; добар подарок за семејства, пријатели и колеги кои имаат мали бебиња.Мека и кожа-пријателски : месечно бебе milestone ќебе е направен од фланелен боксери материјал со мека tactility, удобно да го користите, не-токсични и не е лесно да се скрши, може да се примени за долго време.Спецификација : Материјал : фланелен боксери Големина : 51 x 43 инчен/ 130 x 110 cm (ќебе) Боја : блу Пакет вклучува : 1 x Бебе месечна milestone ќебе 24 x Налепница Забелешка : зборови насликани на производот не се како трговски марки, нашата трговска марка е Boao.Добри дарови на семејства, пријатели и колеги кои има бебе во 1 до 12 месец.Широк usages : На milestone ќебе за бебе девојки и момчиња е погоден за користење како фотографија за снимање проп, топло ќебе, а играње мат, бебе шетач маска, нап мат и така натаму.Месечно бебе milestone ќебе со 24 налепници 1 до 12 месец бебето ќебе за новороденче фотографија позадина реквизити, шарени наутички стил (51 x 43 инчи) Интересно проп : бебето ќебе поседува различни наутички елементи вклучувајќи го и капетанот капа, едрилица, морска ѕвезда и знаме, комбинирање на море-тематските налепници, една симпатична фотографија проп е завршена, само земете вашиот камерата за да снимате скапоцен момент.Мулти-цел : мека milestone ќебе е убаво реквизит за фотографирање за да ја снимите скапоцен момент, исто така е топло ќебе за да се даде заштита на бебињата на студени ноќи, мат за играње, па дури и може да се применува како бебе шетач капак и нап мат, носи удобноста на вашиот живот. 51 x 43 инчен, исто така, содржи 24 парчиња налепници во 24 стилови, секој налепница е прибл.

Параметрите на производот

Material:
flannel
Size:
51 x 43 inch/ 130 x 110 cm (blanket)
Color:
blue
Package includes:
1 x Baby monthly milestone blanket :
24 x Sticker :
Note:
The words painted on the product are not as trademarks, our trademark is Boao. :
Washing tips:
Recommended to use mild detergent and wash in cold water by hand or machine. Please don't mix with other clothes in dark color. :

Им се допаѓа и на купувачите