.

.

Meiyya Новороденче Бања Пешкир, Повеќенаменски Бебе Swaddle Ќебе Чист Памук Кожата Пријателски за Мали Ватенка за целата Година за Сенка Платно(SMT098-S99)

Meiyya Новороденче Бања Пешкир, Повеќенаменски Бебе Swaddle Ќебе Чист Памук Кожата Пријателски за Мали Ватенка

DEN 318.96

Износ
Во продавницата.

Чист Памук : Бебе ќебе направено на квалитетот памук, која е мека, дише и удобен за носење.Симпатична Модел : Симпатична и шарени моделот на swaddle ќебе може да се промовира бебе познанието и привлекување на нивното внимание.Соодветна Големина : Младата swaddle ќебе со право големина е погодна за сите бебиња и може да се користи за сите во текот на годината.Широко се Користи : Мека памучна бебе бања пешкир е кожата пријателски, а исто така може да биде swaddle ќебе или доење крпа.Мека Ткаенина : Новороденче бања пешкир со фина текстура, не волна, не топка, која што е супер меки за бебето да се користи.Функција : 1. Чист Памук : Бебе ќебе направено на квалитетот памук, која е мека, дише и удобен за носење.2. Мека Ткаенина : Новороденче бања пешкир со фина текстура, не волна, не топка, која што е супер меки за бебето да се користи.3. Широко се Користи : Мека памучна бебе бања пешкир е кожата пријателски, а исто така може да биде swaddle ќебе или доење крпа.4. Соодветна Големина : Младата swaddle ќебе со право големина е погодна за сите бебиња и може да се користи за сите во текот на годината.5. Симпатична Модел : Симпатична и шарени моделот на swaddle ќебе може да се промовира бебе познанието и привлекување на нивното внимание.Спецификација : Предмет Тип : Младата Blanket Material : Cotton Size : Прибл. 120 x 110cm / 47.24 x 43.31 во Применливо Сезона : Пролет, лето, есен, зима Пакет Листа : 1 x Младата Blanket Note : ве Молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на производот

Item Type:
Infant Blanket
Material:
Cotton
Size:
Approx. 120 x 110cm / 47.24 x 43.31in
Applicable Season:
Spring, summer, autumn, winter
Package List:
1 x Infant Blanket :
Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Им се допаѓа и на купувачите