.

.

Foerverlonely 2 парчиња Новороденче Симпатична Ќебе Swaddle Вреќа за Спиење Шетач Заврши Донесат Дома Swaddle со Шапка

Foerverlonely 2 парчиња Новороденче Симпатична Ќебе Swaddle Вреќа за Спиење Шетач Заврши Донесат Дома Swaddle

DEN 109.92

Износ
Во продавницата.

Памук.Материјал : Памук.Мека и дише, бебе кожата пријателски.Големина : 60*27.5 cm(23.62*10.83 инчен) .Одговара за 0-12 месеци унисекс бебиња да се користи.Одлична фото реквизити и уникатни бебето покажува подароци.Безбедноста и здравјето на младата swaddle, совршена од секој детал, за Да се донесе на вашето бебе топло и меко чувство.Пакет се вклучени : 1x Swaddles+1x Шапка. "Пратка : Стандард за Испорака : од USPS, 7-15 биз дена да пристигнат.Забрзана Испорака : од Fedex,3-5 биз дена да пристигнат.Answer : ___________________________ Note : ?Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ?ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. ?Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. ".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите