.

.

Под Оклоп Мажите Sportstyle Tricot Joggers

Под Оклоп Мажите Sportstyle Tricot Joggers

DEN 724.80

Износ
Во продавницата.

ТЕЛО : 100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Издржливи поврзана ткаенина со мазни лице & мека внатрешна да стапица топлина.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Ребрести корселе со надворешни drawcord.Задниот лев џеб & страна џебови со десно-страна внатрешни телефон џеб.Заострените нога & ребрести ракав.Издржливи поврзана ткаенина со мазни лице & мека внатрешна да стапица топлина.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Ребрести корселе со надворешни drawcord.Задниот лев џеб & страна џебови со десно-страна внатрешни телефон џеб.Заострените нога & ребрести ракав.Faux лета.Inseam : 30" (Висок 32").

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите