.

.

CENFOR Мажите Sweatpants со Џебови Отвори Дното Тренингот Панталони, за Спортски, Џогирање, Обука, Неврзан

CENFOR Мажите Sweatpants со Џебови Отвори Дното Тренингот Панталони, за Спортски, Џогирање, Обука, Неврзан

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Еластична затворање.Машина За Миење.Практична настава : активната панталони се изработени од 100% полиестер лесни ткаенини,има голема сила, погоден за носене, не е лесно да се деформирани.Еластична корселе : Избрана еластичен и прилагодлив корселе може совршено одговараат на вашиот половината, што го прави можете да направите вежби без тага и вознемиреност.Лабава одговара перформанси jogger панталони.Длабок џеб : Класичен одговара со функционален дизајн Големи длабоки џебови ви овозможува да висат на вашиот телефон и лични предмети во текот на тренингот.Удобен : Mesh ткаенини им овозможува на топлина за да се избега, да обезбеди удобен и дише чувства за тренингот, тренинг.Повод : Совршен за активности на отворено, трчање, фитнес, одење, bodybuilding, планинарење, фудбал, кошарка, велосипедизам, качување, итн.Чисто и модата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите