.

.

Риболов Вртливата се Справи со Летаат Солидна Клип Масовно Многу Големо Материјали A0197 Возен Тест 35kg

Риболов Вртливата се Справи со Летаат Солидна Клип Масовно Многу Големо Материјали A0197 Возен Тест 35kg

DEN 2376.00

Износ
Во продавницата.

нерѓосувачки челик.Увезени. 2790 Парчиња Риболов Вртливата A0197 Возен Тест 35kg.Висок Квалитет, Ние нудиме на големо цена, Купи повеќе пониска цена.Големината на секоја од нив : Тест : 35kg,Големина(Aprox.) : 14 MM x 4 MM x 3ММ,(17/32"х5/32"x1/8").Објектот Пакет Количина : 2790 Парчиња.Риболов Вртливата се Справи со Летаат Солидна Клип Масовно Многу Големо Материјали A0197 Возен Тест 35kg.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите