.

.

Надворешната Конекција Вртливата База Вежба Малку Сет Црна

Надворешната Конекција Вртливата База Вежба Малку Сет Црна

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Еден чекор на дупчење.Чиста сеча.Контра потоне тела.Длабочината на индикаторот.Употреба на дрво, ламинатни, или синтетички акции.Надворешната Конекција Вртливата База Вежба Малку Сет.Карактеристики : Еден чекор дупчење, Чисто сечење, Counter потоне тела, Длабочината, индикатор, Употреба на дрво, ламинатни, или синтетички акции, За професионални или не-го-yourselfer, Доаѓа со малку вежба за 1/2"L и 3/4"L woodscrew и втората вежба малку за 3/4"L машина навој и може да се инсталира монтажни или не-монтажни зглобот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите