.

.

Те-Ко 46412 Црна Оксид Медиум Јаглероден Челик, Т-Топ, 1/2-13 TPI, 2 Thread Length, 12 Должина, 7/8 x 7/8 x 5/16 Главата, 1/2 Табела Слот (Пакување од 2)

Те-Ко 46412 Црна Оксид Медиум Јаглероден Челик, Т-Топ, 1/2-13 TPI, 2 Thread Length, 12 Должина, 7/8 x 7/8 x

DEN 563.52

Износ
Во продавницата.

Материјалот е топлина третираат 1045 челик со црна оксид заврши.Workholding компоненти.Стегање компоненти.Тема класа 2 A unc завршетоци со.Мерки 2" нишка должина со 12-5/16" целокупната должина.Исто така познат како tugger завртки, на табелата, големина и конец големина се исти.Материјалот е топлина третираат 1045 челик со црна оксид заврши.Workholding компоненти.Стегање компоненти.Мерки 2" нишка должина со 12-5/16" целокупната должина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите