.

.

Ariat Мажи Men ' s Енергија Max Работа Широк Плоштадот Пети Insole

Ariat Мажи Men ' s Енергија Max Работа Широк Плоштадот Пети Insole

DEN 526.80

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Издржливи, влага-wicking лагер со Agion технологија за интензивен мирис одбрана.Се враќа пена слој cradles на нога и dissipates притисок за супериорна удобност.Отвори-cell пена регулира температурата да се задржи на нозе кул и удобно.Anatomically-инженерните амортизирање insole нуди долга-трајни suppor.Мажите Енергија Max Работа Широк Плоштадот Пети Insole Ariat нуди сеопфатна линија на извршување табани.Со напредни технички материјали и инженеринг за да се зголеми нога утеха и поддршка, постои insole за секоја потреба, намена и тип на нога.Издржливи, влага-wicking лагер со Agion технологија за интензивен мирис за одбрана се Враќа пена слој cradles на нога и dissipates притисок за супериорна удобност Open-cell пена регулира температурата да се задржи на нозе кул и удобно Anatomically-инженерните амортизирање insole нуди долга-трајни suppor.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите