.

.

ZLYPSW Модерен Минималистички Табела Светилка Креативни Моделирање Спалната соба Ноќни Ламби Стакло Топката Декоративни Табела Светилка

ZLYPSW Модерен Минималистички Табела Светилка Креативни Моделирање Спалната соба Ноќни Ламби Стакло Топката

DEN 1348.80

Износ
Во продавницата.

Избрани високо-квалитетна ткаенина lampshades, едноставен дизајн, униформа светлина пренос и не блескави.Висок квалитет на хардвер база, цврста и стабилна.Стабилна атмосфера, силна носивоста, безбеден и сигурен.Лен абажур, рачно изработени, едноставен и елегантен, светлина трансмисија е мека и дури.Природната боја светилка тело е полиран и стаклен многу пати, и текстура е силна.Напон : 110 V-240 V, нема извор на светлина.Големина : 35*55cm Material : стакло, hardware Selected високо-квалитетна ткаенина lampshades, едноставен дизајн, униформа светлина пренос и не блескави.Висок квалитет на хардвер база, цврста и стабилна.Стабилна атмосфера, силна носивоста, безбеден и сигурен.Лен абажур, рачно изработени, едноставен и елегантен, светлина трансмисија е мека и дури.Природната боја светилка тело е полиран и стаклен многу пати, и текстура е силна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите