.

.

QPLKKMOI Масажа Табела Кревет Професионални Преносни Обраснат на лице СПА Кревет, Дома Убавина Физиотерапија Кревет со Алуминиумска Рамка Кревет за Масажа на Нозете

QPLKKMOI Масажа Табела Кревет Професионални Преносни Обраснат на лице СПА Кревет, Дома Убавина Физиотерапија

DEN 2181.60

Износ
Во продавницата.

Креветот површината донесува со висока густина се враќа сунѓер, не содржат штетни материи за организмот, меки и удобни, добра еластичност.Врвен квалитет лесна масажа табела со луксузни поместена врвот и висок квалитет на дрвени преклопен база, совршена за домашни или професионална употреба, тоа е брзо и лесно да се соберат и укината.со вода и масло доказ, траен и еколошки СТП кожа, ќе може да се добие исклучително удобно workbench.отстранлив потпирачи за глава, потпирачи за раце, и перница за дишење дупка вклучени, секој може да ги прилагодите на вашите сопствени масажа.Ви посакувам среќен шопинг!добредојде следниот пат!Ви благодариме за вашата. ★ Име на производ : Мултифункционален масажа bed Product Тип : Виткање масажа bed Material : висока густина sponge Color : вино red Applicable делови : главата, вратот, грбот, половината, колковите, legs Product ефект : Делумно масажа може да се елиминира вишокот на масти, може да се губат телесната тежина и подобрување на спиење quality Use прилики : убавина, СПА, масажа, итн.Производ оптоварување : 250kg Expanded големина : 186×75см, висина на 58-85cm Folding големина : 93×75cm Gross тежина : 20kg Your поддршка е нашата мотивација, се надеваме дека ќе имаат пријатен и удобен шопинг време.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите