.

.

Затворен Отворено Тешки Премиум Јасно Транспарентен Круг Опремени Винил Tablecloth, Водоотпорен Wipeable, парична Казна Табела Пластични Заштитник (60 инчен Дијаметар,1mm Де?

Затворен Отворено Тешки Премиум Јасно Транспарентен Круг Опремени Винил Tablecloth, Водоотпорен Wipeable, парична

DEN 357.60

Износ
Во продавницата.

Ние обезбедуваме кориснички услуги за производи на било дијаметар големина : ве Молиме одете на Coyang storefront, се најде Имате прашање за Coyang?Кликнете на постави прашање да не контактирате за вашиот прилагодување барање.Ако ви треба custom sizes, ве молиме контактирајте со нас.Обично се испраќаат во рок од 1-2 дена,Може да пристигне во 5-18 дена. [Мулти-сцена Користете] : Јасно маса душеци се идеални за јадење маси, дрвени маси, стакло, мермер,.Ако ви треба custom sizes, ве молиме контактирајте со нас.Обично се испраќаат во рок од 1-2 дена,Може да пристигне во 5-18 дена.Табела поклопецот е направен од високо-квалитет на ВИНИЛ материјал, и тоа може да се користи за 10 години под нормални услови без деформација или влошување на состојбата.Ние обезбедуваме кориснички услуги за производи на било дијаметар големина : ве Молиме одете на Coyang storefront, се најде Имате прашање за Coyang?Кликнете на постави прашање да не контактирате за вашиот прилагодување барање.Совршен за кујни, јадење соби, пишување на десктоп, кафе & крајот маси, ТВ клупата, облекување маса, ноќ стојат, countertop, компјутер биро, подот или килим итн.Ново надградба на пвц материјал, маса крпа заштитник.Нема намалување, најмалку мирис.Ако ви треба custom sizes, ве молиме контактирајте со нас.Обично се испраќаат во рок од 1-2 дена,Може да пристигне во 5-18 дена отпорни на Топлина до 176°F/80°C, добро е да се поклопува со placemats.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите