.

.

Regency Kitt Висина Прилагодливи Училница Маса, 72 x 24, Светлина Јавор

Regency Kitt Висина Прилагодливи Училница Маса, 72 x 24, Светлина Јавор

DEN 1433.04

Износ
Во продавницата.

72 x 24-инчен комплет прилагодливи табела се прилагодува од 23-34-инчи во Висина за да се приспособат на учениците од сите возрасти.Висина е лесно за возрасните за да се прилагоди од страна на расклатување и затегнување гром со вклучени хексадецимален копче.Заоблени Агли се направи табела се побезбедни за секого.Собранието е брзо со само неколку завртки.Светлината Јавор ламинатни tabletop е нула, дамка и scald отпорни, брише лесно да се чисти.Даде секој повеќе соба со Kitt маси.Kitt прилагодливи пост нозе дојде четирите да сет и висина се прилагодливи за да се приспособат на учениците од сите возрасти.Висина е лесно за возрасните за да се прилагоди од страна на расклатување и затегнување гром со вклучени хексадецимален копче.Оваа 72-инчен долго училница табела assembles во snap со само неколку завртки.На маса е изградена на топлинска спои меламнин Светлина Јавор ламинатни tabletop дека е 1-инчи дебела и заврши со црна Т-Мувла работ бенд.Laminates се нула, дамка и scald отпорни и ги чисти лесно.Заоблени агли се направи табела се побезбедни за секого.Еден елегантен алтернатива на пиедестал стил основи, прилагодливи пост нозе дојде во класична црна со хром под.Прилагодливи глајд модели на дното на база обезбеди ниво tabletop и лесно да се прилагоди.Regencys кадар се состои од различни членови на екипажот со искуство и знаење во областа на Финансиите, Економијата, Музика, Деловни и Индустриски Менаџмент.Regency карактеристики Во Куќата Дизајнери, Визуелни и Мебел Дизајнерите, Инсталација Тим, Обичај гајба и Мебел Продавница и Национални Продажбата на Мрежата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите