.

.

tiosggd Burlap Табела Тркач 2 Пакети 14x72 Беж Јута Farmhouse Селски Tablecloth за Божиќ ноќ на Вештерките Велигден Материјали Свадби Викенд Пикник Tabletop Декорации

tiosggd Burlap Табела Тркач 2 Пакети 14x72 Беж Јута Farmhouse Селски Tablecloth за Божиќ ноќ на Вештерките

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

【ВИСОК КВАЛИТЕТ и ВИСОКА ГУСТИНА】Чиста постелнина и прегратка тоа во сите негови слава Без мирис, без shrinkno исчезнува.Безбедност, еколошки и degradable. 【MULTIPLEUSAGES】Потсетува на идиличната пати, овие разбраното табела тркачи додадете природни, гроздобер допре до секој дом или настан.Совршен за Божиќ, Св. Патрик, Велигден, денот на Благодарноста и ноќта на Вештерките. 【МУЛТИ-СЦЕНА КОРИСТЕТЕ ја】На burlap табела тркач може да се користи како burlap лента, банер, за прием на маса, мебел трпезариска маса, ТВ кабинет, облекување маса. 【ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ】модерната табела тркач е лесно да се чисти,може да се користи машина за перење ,не пресврт, присилува, стискаш или собори сува.некои брчките се неизбежни со оглед на ниска еластичност на лен растителни влакна.железо тоа пред да го користите. 【МЕРЕЊЕ】 : 14" ширина x 72" должина,погоден за повеќето апликации, можете дури и може да го намали големината сакате слободно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите