.

.

CYHO (Домаќинство) Носат-Отпорни, Анти-Деформација Маса Крпа Висока Густина Перат Отпорност на Вода Tablecloth Декоративни Табела Покрие Tablecloths Спорт, 2 X Tablecloths(2)

CYHO (Домаќинство) Носат-Отпорни, Анти-Деформација Маса Крпа Висока Густина Перат Отпорност на Вода Tablecloth

DEN 2830.80

Износ
Во продавницата.

Мултифункционален прилики : Ова tablecloth е многу погоден за секојдневна употреба, страните, угостителство, buffets, свадби, внатрешна и надворешна употреба, итн.Производот Име : Носат-Отпорни, Анти-Деформација Маса Крпа Висока Густина Перат Отпорност на Вода Tablecloth Декоративни Табела Покрие Tablecloths Спортски Мазна : Ова tablecloth е направен од високо-квалитет и исклучително мека и мазна материјали, и е удобно на допир Мултифункционален прилики : Ова tablecloth е многу погоден за секојдневна употреба, страните, угостителство, buffets, свадби, внатрешна и надворешна употреба, итн.Перат : Ова tablecloth е машина перат, не избледуваат лесно, и може да се користи.Мазна : Ова tablecloth е направен од високо-квалитет и исклучително мека и мазна материјали, и е удобно на допир.Лесно да се грижи за : Кафе, сок, вино и други течности можат да бидат брзо избришани се чистат со влажна крпа или салфетка.Не се погодни само за домашна употреба, но исто така погоден како подарок парична Казна изработка : рабовите на tablecloth се уредно се намали, уредно изнесе, ткаенина густина е висока, и издржливи Погодност : На tablecloth се проширува и издолжени да се покрие tabletop, спречување на дамки и заштита на tabletop од гребење на Чиста и хигиенски : На tablecloth е ефикасно масло-доказ, водоотпорен, анти-протекување, мала тежина Пакет се Вклучени : 2 X Tablecloths Производот Димензија : 1400 X1400(MM) Производот е Материјал : Памук Производот Боја : Зелена Производ Класификација : Tablecloth за Вечера Било која ставка во слики се САМО за да подобро се покаже Tablecloths освен ако не е наведено во Пакет Листа.Лесно да се грижи за : Кафе, сок, вино и други течности можат да бидат брзо избришани се чистат со влажна крпа или салфетка Перат : Ова tablecloth е машина перат, не избледуваат лесно, и може да се користи отпорност на Абење : Подебели tablecloth, отпорност на абење, солза на корозија, долг работен век Анти-деформација : На tablecloth има силна флексибилност, одлична еластичност, не е лесно да се деформира, и анти-навремено Едноставни и убави : На tablecloth е внимателно дизајнирана и убаво спакуван.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите