.

.

Garnier Thiebaut Mille Dentelles Tablecloth, 71x118, Prairie

Garnier Thiebaut Mille Dentelles Tablecloth, 71x118, Prairie

DEN 6006.00

Износ
Во продавницата.

100% екстра-долго главен Памук.Жакард/Damask.Дизајниран и вткаена во Франција од страна на експерт занаетчии, со голема грижа за животната средина.ЛУКСУЗНА ПОСТЕЛНИНА НАПРАВЕНИ ВО ФРАНЦИЈА.Познат по својот врвен квалитет и постелнина, Garnier-Thiebaut сетови за јадење, кревет и бања соби во најдобрите хотели, ресторани и домови ширум светот.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ И БОИ : Ова tablecloth ќе додадете pop на боја и донесе радост за секој маса амбиент.Со модели инспирирани од природата, годишни времиња и актуелните трендови, се најде совршено се вклопуваат за вашиот внатрешен или надворешни настани.Машина Перат.МОДА ЗА ДОМА.Garnier-Thiebaut постелнина се направи непосредно влијание со своите живописни бои и уникатни модели.Дизајн хармоничен простор со комбинирање модели, бои и текстури за да се создаде совршена тема за единствен дом.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите