.

.

Beistle 24 Парче Хартија За Еднократна Употреба Woodland Животинско Суштество Пријатели Плочи За Роденден Материјали Садови

Beistle 24 Парче Хартија За Еднократна Употреба Woodland Животинско Суштество Пријатели Плочи За Роденден Материјали

DEN 763.20

Износ
Во продавницата.

Оваа точка е голема вредност!.Вклучува 24 woodland пријатели плочи во пакет.Секоја плоча мерки 9 инчи во дијаметар.Направени од хартија.Да ги користите овие во вашиот Woodland Пријатели тематските партија!.Beistle 58185 Woodland Пријатели Плочи.Пакетот содржи 24 плочи.Тие се измери 9 инчи во дијаметар и се направени од хартија.Плочите се печатени да изгледа како дрво трупецот.Тие одат одлично во woodland пријатели тематските партија!.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите