.

.

Дизни Принцезата Belle Круг Хартија Плочи - 9 | Multicolor | Пакет од 8

Дизни Принцезата Belle Круг Хартија Плочи - 9 | Multicolor | Пакет од 8

DEN 149.76

Износ
Во продавницата.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 парчиња Дизни Принцезата Belle круг хартија плочи - 9".УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Кој Belle со магацинот на книги и има наслов од "Најде Убавината Внатре", овие плочи додадете некои посебност во вашата партија резерви.СОВРШЕН ЗА ТЕМАТСКИТЕ НАСТАНИ : Овие плочи се совршени за Дизни Принцезата тематските страни како што се родендени или бебето тушеви.ЦВРСТАТА : Овие плочи се направени од хартија која може да се одржи и ладна и топла храна.Направи секој оброк кралската прилика со овие ручек плочи кој Belle.Овие круг хартија плочи функција Belle со магацинот на книги и има наслов од "Најде Убавината Внатре".Златен скролувајте граница рамки на дизајн ќе помогне да се направи било entree се погледне слика-совршен.Поставување на вашата маса со Бел плочи за да се акцент на остатокот од вашиот принцезата роденден украси!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите