.

.

Liacere 350PCS Бели Пластични Плочи со Сребрена Пластична Сребрениот&Чаши,Салфети,50Guest Бела Расположливиот Плоштадот Плочи вклучуваат 100Plates,50Forks,50Knives,50Spoons,50 Чаши,50Napkins за

Liacere 350PCS Бели Пластични Плочи со Сребрена Пластична Сребрениот&Чаши,Салфети,50Guest Бела Расположливиот

DEN 1799.76

Износ
Во продавницата.

ЦЕЛИОТ ПАКЕТ : Овој бело пластични плочи dinnerware сет содржи 50pcs 9.5 инчен бела вечера плочи, 50pcs 7inch бела десерт плочи,50 гости сребро пластичен прибор за јадење, 50pcs чаши и 50pcs салфетки, така што ќе може да им служи на околу 50 гости.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН И ЕФТИН:Овие бели плоштадот пластични плочи се направени од добри тешки-должност пластика која е издржлив и здрав.Белата расположливиот плочи се доволно силни за да се пополни на храна.ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ ПРОИЗВОДИ : Овие плоштадот пластични плочи се од храна одделение.Можете да го користите квадратни расположливиот плочи со доверба.И овие бели десерт плочи се BPA-free.ИДЕАЛЕН ЗА : расположливиот плоштадот пластични плочи се погодни за забави, свадби, родендени, graduations церемонии, собири и други формални или неформални прилики со благородна и елегантен изглед.Добра УСЛУГА : Ако имате било какви прашања во врска со нашите расположливиот бели пластични плочи, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Немојте да се грижите за добивање оштетени или погрешно пластични плочи, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга по продажбата додека сте задоволни. 50 PCS Бела Десерт Плочи. 25 PCS Бела Вечера Плочи. 25 PCS Сребро Пластични Чаши. 25 PCS Сребро Пластични Ножеви. 25 PCS Сребрена Пластична Предници. 25 PCS Сребро Пластични Лажици.Liacere Dinnerware бренд е основана од група на млади луѓе кои сака партија.Овие млади луѓе се многу весели и љубов смеат, тие мислат дека суштината на животот е да уживате во тоа со радост.Така, тие не само што ќе се задржи себе среќни, но исто така се надеваат да влијае на сите околу нив.Конечно, таму е Liacere.Секој од Liaceres производ е внимателно одбран од нив и беше ѕвезда на нивната партија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите