.

.

TheCamoHut Тенис Партија Плоча (9 Круг Плочи, 8 Pack) Тенис Партија Колекција од Havercamp,Multicolor

TheCamoHut Тенис Партија Плоча (9 Круг Плочи, 8 Pack) Тенис Партија Колекција од Havercamp,Multicolor

DEN 162.00

Износ
Во продавницата.

УБАВА HIGH-DEFINITION ГРАФИКА - Овие убаво детални плочи се карактеризираат со висока дефиниција тенис топката и нето графички со прекрасна зелена позадина.Вашите гости ќе сигурно се обрнува внимание на овие поставен плочи.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Плочи се направени од дебел, трајни хартија, а нема да се свитка додека носеа храна.Ќе бидете во можност да се одржи многу на вашата омилена вкусна партија третира.ТЕНИС НЕКОЈ? - Овој пакет на големи, тркалезни плочи е одлична за било тенис-тематските прослава со пријателите и семејството.Направи тоа прослава е да се запамети со овие блескави и издржливи плочи.Се МЕША И НАТПРЕВАР СО ДРУГИТЕ НАШИ СТИЛОВИ - Ние нудиме широк спектар на други производи во нашата Партија Тенис линија која се поклопува прекрасно со овие плочи.НЕМА ХАОС, БЕЗ СТРЕС - Овие расположливиот хартија плочи направи пост-партија исчисти лесно и стрес слободни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите