.

.

Лапам Лапам Денот На Благодарноста Круг Плочи, 0.5, 8 Кт. Multicolor 1.0 Count

Лапам Лапам Денот На Благодарноста Круг Плочи, 0.5, 8 Кт. Multicolor 1.0 Count

DEN 294.72

Износ
Во продавницата.

"10.5"" 18 во пакет".Направени од хартија.Карактеристики на турција носи аџијата капа со "Лапам Лапам" насловот на својот стомак.Совршен за партиите, прослави и додава елегантен и едноставен акцент на вашиот денот на Благодарноста маса амбиент.Карактеристики на турција носи аџијата капа со "Лапам Лапам" насловот на својот стомак.Совршен за партиите, прослави и додава елегантен и едноставен акцент на вашиот денот на Благодарноста маса амбиент.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите