.

.

MTech САД Framelock Пролет Assisted Отвори Stonewashed Сива Елоксирани Алуминиумски Справи Џеб Преклопен Нож со Ласерски Гравирани Дизајн Предвидено од страна NDZ Перформанси - НИ З

MTech САД Framelock Пролет Assisted Отвори Stonewashed Сива Елоксирани Алуминиумски Справи Џеб Преклопен Нож

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Пролет Assisted Нож. 8" Должина. 3.5" 3 CR13 Челик Сечилото. 4.5" Stonewashed Сива Елоксирани Алуминиумски Справи.Вклучува Џеб Клип.Оваа пролет assisted отвори преклопен нож од Mtech САД нуди лесен еден раце распоредување.Откако се отвори, на ножот не се заклучи на безбедно во место со употреба на неговите лагер за заклучување.Овој нож е опремен со 3-1/4-инчен, 3мм дебели камени миење сива обложени нерѓосувачки челик сечилото.На елоксирани алуминиумски справи со е жлеб за дополнителна контрола и има изобилство услуга за ласерско гравирање на слика на вашиот избор.Мерки 4 3/4 инчи затворени.MTech САД нуди различни постава на Тактички виткање ножеви, фиксна ножеви сечилото, стрелаштво производи, како и за безбедност на предмети сите по конкурентни цени.На Mtech САД балистички линија се состои од сите пролет assisted отворање виткање ножеви.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите