.

.

KIASLORE Отворено Опстанок Фиксна Ножеви Сечилото 440C Нерѓосувачки Челик Областа Нож Кампување Нож G10 Анти-лизгање се Справи со Тактички Нож со Обвивка

KIASLORE Отворено Опстанок Фиксна Ножеви Сечилото 440C Нерѓосувачки Челик Областа Нож Кампување Нож G10 Анти-лизгање

DEN 863.76

Износ
Во продавницата.

Вкупна Должина : 8.5 оз (240 г) вклучувајќи пакување.Сечилото Материјал : 440 C, Рачка Материјал : G10, безбеден и удобен kydex sheaths клип, што го прави идеален за секојдневно носење.Функции : кампување, лов, планинарење, се борат, опстанок обука, самоодбрана, градинарството и houseworking.00" во (10 cm) Рачка Материјал : G10 Дрвена рачка гравирање се Справи со Боја : Тен и Црна Обвивка : Kydex Тежина : 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите