.

.

Персоналните 7.75 Џебен Нож со Црвено Дрво Рачка

Персоналните 7.75 Џебен Нож со Црвено Дрво Рачка

DEN 478.80

Износ
Во продавницата.

Гравирање се Вклучени : Додадете личен лопез и од неодамна или име.Големина : 3.25" Од Не 'Рѓосувачки Челик Сечилото 4.5" Дрво Се Справи. 3 мм Сечилото Дебелина.Пролет Assisted Отворање и Спојувалка за Каиш.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Совршена алатка или keepsake за секој човек.На 7.75 во.пролет-assisted виткање џебен нож со нарачана гравирање на справи.Совршен подарок за секој човек и секоја прилика.Groomsmen или најдобриот човек, денот на таткото, годишнина, или дипломирањето, ова персоналните пролет-assisted виткање џебен нож е голем keepsake.Додадете нарачана гравирање со лична порака или лопез и од неодамна.Овој здрав нож може да се чува како сувенир или да се користат како алатка, својата нерѓосувачки челик сечилото и дрво се справи со се изградени да трае.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите