.

.

ГОСПОДАР САД MU-A073RD Пролет Assisted Нож

ГОСПОДАР САД MU-A073RD Пролет Assisted Нож

DEN 260.64

Износ
Во продавницата.

Пролет Assisted нож. 7.75 инчен во целина. 3.25" 3 Cr13 Челик Сечилото. 4.5 инчен за вбризгување на пластични ABS, елоксирани алуминиумски справи.Вклучува џеб Клип.Оваа пролет assisted отвори преклопен нож од ГОСПОДАР САД нуди лесен еден раце распоредување.Откако се отвори, на ножот не се заклучи на безбедно во место со употреба на неговите лагер за заклучување.Доаѓа во комплет со џеб клип за лесно и безбедно се носат.Здрав, солиден, и сигурен, ГОСПОДАР САД пролет-assisted виткање ножеви се дизајнирани за да изгледаат добро без да ја загрози функционалноста.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите