.

.

Прошетка-Воздух 2013 Мојата Дуо Шетач со 1 Bassinet (Црна)

Прошетка-Воздух 2013 Мојата Дуо Шетач со 1 Bassinet (Црна)

DEN 22776.00

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mesh.сет вклучува шетач со 1 bassinet.лесна алуминиумска шасија две независни, реверзибилна места предната и задната суспензија на два одделни капи со заштита од сонце продолжување мрежа на пропустливи во капи целосно полулегнал, мулти-позиција места прилагодливи footrests флип-отворете, отстранлив пред барови големи трговски кошница со 3 џебови прилагодлива рачка на висина на 5 точка прилагодливи безбедност подигнат брзо ослободување тркала 360 ротирачки предни тркала со механизам за заклучување брзо ослободување тркала.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите