.

.

Црното Месечината Tarot Tapestry, Месечината Ѕвезда Сонцето Tapestry Ѕид Виси Средновековна Европа Дивинација Бела и Црна Ѕид Оркестарот Мали

Црното Месечината Tarot Tapestry, Месечината Ѕвезда Сонцето Tapestry Ѕид Виси Средновековна Европа Дивинација

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Ова tarot tapestry потекнува од tarot картички, која има живописни бои и полна со мистерија како ѕид виси декорација.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Оваа ѕвезда tarot tapestry е направен од висок квалитет на полиестер farbic, кожата-пријателски, издржлив, лесен и не fedding.Тоа е многу популарно да се биде дома декор за сите сезони.ТРИ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : Мали мерки 29.1" x 38.2"/ 73cm 95cm x, Ситни Мали мерки 39.4" x 59.7"/100cm x 150cm,Средни мерки 51.2" x 59.7"/ 130cm x 150cm, големи мерки 59.1" x 82.7"/ 150cm x 210cm.МУЛТИ УПОТРЕБА : може да ја користите оваа ѕвезда tarot tapestry да се елегантно декорирате вашиот дом, ѕид прозорец, тоа исто така може да се користи како bedspread, завеса, tablecloth, пикник мат, плажа крпа, шамија вашата желба.Добар подарок за дојдовни празници!.УДОБЕН ВИСИ : Оваа Ѕвезда tapestry има силни метални клипови се спречи кинење и ние ќе ви презентираме пакет на 2 traceless thumbtacks, направете го тоа така лесно да се откажам.Нашите tarot картичка tapestry големини : .Мали мерки 29.1 x 38.2/ 73cm 95cm x,.Ситни Мали мерки 39.4 x 59.7/100cm x 150cm,.Медиум мерки 51.2 x 59.7/ 130cm x 150cm,.големи мерки 59.1 x 82.7/ 150cm x 210cm.Нашите tarot картичка tapestry големини : .Мали мерки 29.1 x 38.2/ 73cm 95cm x,.Ситни Мали мерки 39.4 x 59.7/100cm x 150cm,.Медиум мерки 51.2 x 59.7/ 130cm x 150cm,.големи мерки 59.1 x 82.7/ 150cm x 210cm.Нашите tarot картичка tapestry големини : .Мали мерки 29.1 x 38.2/ 73cm 95cm x,.Ситни Мали мерки 39.4 x 59.7/100cm x 150cm,.Медиум мерки 51.2 x 59.7/ 130cm x 150cm,.големи мерки 59.1 x 82.7/ 150cm x 210cm.Нашите tarot картичка tapestry големини : .Мали мерки 29.1 x 38.2/ 73cm 95cm x,.Ситни Мали мерки 39.4 x 59.7/100cm x 150cm,.Медиум мерки 51.2 x 59.7/ 130cm x 150cm,.големи мерки 59.1 x 82.7/ 150cm x 210cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите