.

.

Денот на вљубените Божиќ Дрво, Ден на Мајката Дрво Монистра Гарланд, 59 Инчен Дрво Гарланд Природно Дрво Мушка Гарланд со Јута Јаже и Tassel, Мушка Гарланд за Божиќ Дрво,

Денот на вљубените Божиќ Дрво, Ден на Мајката Дрво Монистра Гарланд, 59 Инчен Дрво Гарланд Природно Дрво Мушка

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ ПРИРОДЕН ДРВЕН МАТЕРИЈАЛ : убаво дрво гарланд е направен од дрвени монистра и памук јаже со tassel, тоа се наведнува лесно, погоден за сите видови на Денот на Мајката стил whimsical оркестарот. 59 IN ДРВЕНИ МОНИСТРА ДИЗАЈН : Дрво монистра со tassel има елегантен дизајн, таа е наменета во 5 бои вклучувајќи розова, црвена, беж, светло сина и бела боја.Целосно Должина 59 инч.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ВАШИОТ ПРИЈАТЕЛ : Купи Ден на Мајката гарланд за подарок за пријател, рачно изработени природно дрво монистра дава confortable и релаксирачки чувство и среќа, со твојата сопруга или сопруг во Денот на Мајката.ШИРОКА ПРИМЕНА : Висат на ѕидовите, bedpost, полици, огледала, кафе на маса, дневна соба, прозорец и така натаму.Тоа е одличен декор за ѕидот и го вашиот дом со ова дрвени монистра tassel гарланд.ШАРЕНИ ДРВО МОНИСТРА : боја е навистина прилично природно дрво боја, и на крајот tassels додадете контакт на контраст додека сеуште појавување убаво.Тие додаваат голема допир на насловна оркестарот!.Лимон Дрво Мушка Гарланд е дизајниран за да додадете декор во вашиот дом од кујната на тремот со некои кул лимонада.Навестувања дека летото наскоро ќе биде тука.Лимон Beaded Гарланд карактеристики розова монистра да даде убав контраст со дрво и монистра.Погоден за различни стилови : Селски дом decor Minimalist дома decor Boho decor Shabby Шик decor French Земја decor Modern дома decor Traditional дома декор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите