.

.

ELECOM -Јапонија Бренд - USB 2.4 GHz Безжична Тастатура & Глувчето Комбо за Компјутер и Лаптоп, 109 Копчиња, Полна Големина со Нумеричка Тастатура, Тивко, Свитлива Стојат, Јапо

ELECOM -Јапонија Бренд - USB 2.4 GHz Безжична Тастатура & Глувчето Комбо за Компјутер и Лаптоп, 109 Копчиња,

DEN 767.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ⌨️《ЈАПОНСКИ LAYOUT - JIS СТАНДАРД》Ова е најдобар тастатурата за секој кој типови на Јапонски јазик.Притиснете само едно копче за да го промените режимот на внесување Јапонски/англиски јазик.Целосна тастатура има 12 функција копчиња и нумеричка тастатура.Тастатурата костец десктоп цврсто и го спречува стојат од лизгање на десктоп. 10 Милиони притискање животен циклус за брзо пишување искуство. ⌨️《САМО ЕДЕН ПРИЕМНИК ЗА ТАСТАТУРА s Global Насловна Страница за детали и проверете ги најновите сопственици прирачник на ELECOMUS dot com.Кликнете на Start Windows икона Кликнете на "Settings" Кликнете на "Time & Јазик" Кликнете на "Јазик" на левата страна, Ако вашиот Windows не мора Јапонски Јазик, треба да го додадете Јапонски како претпочитан јазик Кликнете 日本語 (Преведено како "Јапонски") Кликнете на "Options" Кликнете на "Промена на изгледот" треба да се промени од англиски тастатура (101/102 копче) да Јапонски тастатура (106 / 109 копче) Рестартирајте го вашиот компјутер По рестартирање на вашиот компјутер, отворете ист Јазик, поставување на страница (1&2&3) Кликнете на "Изберете метод на внесување секогаш да ја користите како стандардна" Промена од англиски на "Јапонски Microsoft ИМЕ". ■ Ако имате било какви проблеми, поддршка на англиски е достапна по купувањето (Порака може да се испрати од вашиот купување историја).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите