.

.

LED Таванот Фан со Светла 23inch Затворен Низок Профил, Вентилатор, Светло со Далечински Управувач 3-Боја, 3-ниво на Брзината на Ветерот на Времето Поставување на Модерна

LED Таванот Фан со Светла 23inch Затворен Низок Профил, Вентилатор, Светло со Далечински Управувач 3-Боја,

DEN 2376.00

Износ
Во продавницата.

Можете да ја прилагодите бојата температура и брзината на вентилаторот соодветно според различни сезони и температури. 【Чист Бакар Моторни】Таванот фанови со светла се користи чист бакар мотор со нема забележлива бучава.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. Ве молиме имајте во предвид дека ова luminaire мора да бидат составени од себе, собранието бара трпение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите