.

.

Davitu Гориво Пумпи - 200CC Прирачник Течност Extractor Екстракција Пополнување Шприц Трансфер Течни Пумпа за Масло Extractor Поставите Автомобилската Течност Evacuators - (Боја: Црве

Davitu Гориво Пумпи - 200CC Прирачник Течност Extractor Екстракција Пополнување Шприц Трансфер Течни Пумпа

DEN 1212.00

Износ
Во продавницата.

може дури и трансфер висок вискозитет течности.Се користат со неколку течности : Одлична за evacuating или врвот исклучување господар цилиндри и други акумулации, вадење на течност од голем резервоар и додавање на нови течност пред испирање течност во дебеломер, за серво волан, coolant, масло промени, промена на оска заден крај металните, пополнување преноси без контролната шипка кои бараат транспорт течност преку пополнување дупка во страна на транс, и пополнување трансфер случаи и заработувачката.Опис : Екстракт и инјектираат течности : Користете едноставна шприц-тип акција на Автомобилската Течност Пренос Рака Пумпа Шприц Шише – Пренос, Кочница, Управување, Диференцијални Extractor Фармацевт за да се испумпува на течности во и надвор (екстракти или укина) брзо и чисто.6inch Color : Црна и White Package вклучува : 1 Сет Течност Extractor Item специфики : Земја/регион на производство : China Placement на возило : Front Item висина : 29.може дури и трансфер висок вискозитет течности.Situable за отстранување и за пополнување течност, анти-замрзнување, опрема, нафта, исто така, серво волан течност и повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите