.

.

Cuupee Pacifier Клип за Бебето, Силикони Teething Синџир Монистра Soother Носителот со Симпатична Еж Koala Teether за Момчиња, Девојки, Бебе Туш Подароци Set - 2 Пакети (Сив + Сина)

Cuupee Pacifier Клип за Бебето, Силикони Teething Синџир Монистра Soother Носителот со Симпатична Еж Koala

DEN 1773.60

Износ
Во продавницата.

100% Храна Одделение Силиконски : Наше Pacifier Клип е слободен на BPA, ПВЦ, phthalates, олово и кадмиум, апсолутно безбедни за новородените деца.Уникатен Дизајн : CUUPEE Најнов дизајн на teether клипови кој со симпатична животно (Еж/Koala) силикони монистра!Нашите клипови се безбедни и издржливи без метал што може да ' рѓа или повредат бебето.Никогаш не го Изгуби Pacifier : Има pacifiers и teething играчки, држејќи ги близу до бебето и исклучување на подот.Прикачи на облеката, лига bibs, ќебиња, играчки, колички, да играат спортски сали, или со автомобил места.Teething Олеснување : На chewable силикони монистра обезбеди инстант teething олеснување и масажа на непцата.Им се овозможи активен непцата за да се вежба и да се промовира развојот на силна здрави заби и непца.Го стимулира визуелно-моторна, сетилна развој.Лесен за Чистење : Рака мие.Едноставно чисти со сапуница вода или избрише со влажна крпа, се исуши пред складирање.Совршен Pacifier Држачот за сите бебе момчиња и девојки.Тоа е совршено бебе туш подарок!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите