.

.

Wendysun 2 парчиња Прекрасна Цртан филм Дрво Teether Чиста Природна Животинско Еднорог Форма Бебе Teething Старечки Бука Teether Бебе DIY Pendant Играчка (2 парчиња)

Wendysun 2 парчиња Прекрасна Цртан филм Дрво Teether Чиста Природна Животинско Еднорог Форма Бебе Teething

DEN 456.00

Износ
Во продавницата.

БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ-Бука,природни материјали, не-токсични, phthalate100% Органски Јавор Дрво Прстени/Монистра;Сите дрво/силикони/дрвени прстен се направени со храна безбедно, BPA-free материјал.Тоа е совршен подарок што може да се задржи за вашето дете меморија.Внимание : 1.Ве молиме не го остави детето без надзор со оваа играчка. 2.Ако производи беше оштетен, discard (отфрли) веднаш како ова може да стане потенцијална гушење опасност.Децата со целосно развиени заби може да биде во можност да се џвака или солза и монистра.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите