.

.

Алкохол Игра,44Pcs Дрвени Шиење Игра Симпатична Децата Дрво Stringing Играчка Поставена Мушка Алкохол Игра Деца Почетокот на Eon String Одбор Конец за Шиење Постави за Деца Ра

Алкохол Игра,44Pcs Дрвени Шиење Игра Симпатична Децата Дрво Stringing Играчка Поставена Мушка Алкохол Игра

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Eonal играчка - интересни за шиење играчка поставете го прави совршен eonal играчка за вашето дете.Тоа им помага обучуваат нивните рака-око координација, боја, форма, бројки и знаци за препознавање, додека се забавувате.Eonal играчка - интересни за шиење играчка поставете го прави совршен eonal играчка за вашето дете.Тоа им помага обучуваат нивните рака-око координација, боја, форма, бројки и знаци за препознавање, додека се забавувате.Квалитетни материјали - Направен од висок квалитет на дрвен материјал и се покриени со вода боја, блоковите се odourless, не-токсични и имаат мазни рабови да се направи безбедно да се игра и дека нема да ги повредат или се водат вашите деца на кожата.Симпатична изглед - множество на блок карактеристики шарени и симпатична изглед со јасна слика за печатење, кој изгледа детални, убава и ќе го привлече вашето децата внимание и да ги чуваат зафатен за некое време.Разни играње метод - На различни блокови ви обезбедува со различни начини на игра.Децата може да string ликовите да се прави зборови, одговара на броеви за некои пресметки или создава некоја интересна приказна сцени.Многу повеќе забава за вас и вашите деца да се истражуваат.Совршен подарок - Оваа убава блок сет треба да се направи прекрасен подарок за вас деца, за нивниот роденден или други празници или празници и да уживате во некои семејство време заедно!.Спецификации : Тип : Деца шиење game Quantity : 1set Material : Wooden Color : Како Shown Tree Големина : 222*222*245mm/8.72*8.72*9.63 инч (L*W*H)Куќа Големина : 68*75*6mm/2.67*2.95*0.24 инч (L*W*H) Leaf Големина : 45*25мм/1.77*0.98 инчен (L*W)Карактер Големина : 48*57*5mm/1.89*2.24*0.2 инч (L*W*H)Гнездо Големина на : 60*55мм/2.36*2.16 инчен (L*W)Пакет Големина : 242*260*33mm/9.51*10.22*1.3 инч(L*W*H)Тежина : 420g/14.82 oz Package : 26* Leaf15* Block1* Tree2* Rope1* Manual1* сандак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите