.

.

QINXIAO Рака Тежина Прилагодливи Гира Пар Сила за Обука Гира Комбинација Прилагоди Тежина Тешки Barbell Животната средина Гира Опрема Тренингот Barbell 66LBS (Црвена, 30kgr.)

QINXIAO Рака Тежина Прилагодливи Гира Пар Сила за Обука Гира Комбинација Прилагоди Тежина Тешки Barbell Животната

DEN 820.80

Износ
Во продавницата.

【Факултативна Тегови】 : Нашиот фитнес тегови поставите ви обезбедува со различни тежина опции.Секој гира тегови 33lbs max, вкупната тежина до 66lbs.Вие сте слободни да се прилагодите на тежина поставување за да се задоволат потребите за обука. 【Еко-пријателски Материјал】 : се Направени од издржлив цемент и покриени со нови TPU материјал, што е повеќе одржлив и отпорни. 【Флексибилен Дизајн】 : Нашите тешки гира сет вклучува 8x2.75kg и 4x2kg противтежа, две рака зафат и еден поврзување прачка, така што може да се соберат за тоа како гира или barbell како што треба. 【Лесно да се Постигне】 : Оваа тешка гира сет е одличен за мускулите зграда, сила подобрување, горење калории.Тоа им помага да се обучат и акцизата вашиот квадрицепси, glutes, задникот, abs, biceps, triceps, нозе и колена.Можете да уживате во вашите фитнес време go-како-да-ве молиме дома, канцеларија или гимназиско образование. 【Обезбедување на квалитет】 : Полигон во облик на гира плочи се дизајнирани за да се спречи лизгање и да се обезбеди полесно складирање.Конекторот е knurled да се обезбеди цврст стисок, додека тегови се справи со е обложен со гума за да се спречи лесно да се лизгаат од раце. 30 KG/66 LBS 2 во 1 Прилагодливи Тежина Гира Пар Гира Сет со Поврзување Род Мажи е Најдобар Избор Тешки Series Parameter:Вкупната Тежина : 30 KGR./66 LBSTotal Должина : 135 CM/53.1"Вкупно Парче : 12 (8x2.75 KG, 4x 2 KG)Материјал:Цемент& TPUAccessories:1x Connector2x Рака Grip4x Не се лизга Завртка Nuts12x Гира Парчиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите