.

.

СМ SunniMix Солидна Нерѓосувачки Челик Шише за Вода Пешачење Обновливи Колба 750ml Тркачи Пијалок

СМ SunniMix Солидна Нерѓосувачки Челик Шише за Вода Пешачење Обновливи Колба 750ml Тркачи Пијалок

DEN 1754.40

Износ
Во продавницата.

Задржи Течноста да се Излади : Запечатени пластични завртки врвот и екстра широк уста за лизгање во коцки мраз да се чува вашите пијалаци ладни.Горниот Материјал : Трајни производи од не ' рѓосувачки челик шише за вода со екстра широк уста за кампување, велосипедизам и други отворено се користи.Голем Капацитет : Има 0.75 литри на течност и цилиндрични дизајн се вклопува сите стандардни првенство.Не Метал По Вкус : Сакајте го носиш метален вкус кој е честа појава во шишиња со вода.Фино брусење, мазна устата на купот, без повреда на устата,лесен за чистење .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите