.

.

Gnpolo Тегови Слободни Тежини Поставите Тренингот Бидете Прилагодливи Barbell Салата Фитнес Опрема

Gnpolo Тегови Слободни Тежини Поставите Тренингот Бидете Прилагодливи Barbell Салата Фитнес Опрема

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Мултифункционален Слободни Тежина на Тегови Групи : Овие Прилагодливи тегови може да се комбинираат во barbells според вашите потреби.Материјал : ПВЦ.Еко-пријателски материјал.Домашна Фитнес Опрема : Повеќе тежина и повеќе фитнес режими се концентрирани на поставување на тегови.Тоа е многу лесен за употреба и може да се промовира ентузијазмот на фитнес.Да се постигне Вашите Фитнес Цели : За мажи или жени кои сакаат да се постигне своите фитнес цели работат надвор од дома, во салата, или кога патувате.Gnpolo е светлината-тежина, трајни, и економично решение.Здрава и Фитнес : Нашата тежина помага обучуваат и да се зајакне вашиот квадрицепси, glutes, задникот, abs, biceps, triceps, нозе и колена дома или во теретана.Со ефективни масти горење фитнес опрема, телото обликување е прилично едноставен и лесен.Совршен роденден/ Божиќ подароци за мажите и жените.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите