.

.

QINXIAO Прилагодливи Гира Комбинација Прилагоди Тежина Тешки Гира Хексадецимален Облик Гира Пар Рака Тежина на Животната средина Гира Barbell Опрема за Вежбање Сила за О

QINXIAO Прилагодливи Гира Комбинација Прилагоди Тежина Тешки Гира Хексадецимален Облик Гира Пар Рака Тежина

DEN 300.00

Износ
Во продавницата.

Прилагодливи Тежина & Со тегови достапен во помали димензии,целосно до 10 кг, вие сте слободни да се прилагодите на тежина поставување за да се задоволат потребите за обука.25kg гира tablets4x1kg гира таблети.На поврзување род е опфатен со пена за да се обезбеди удобен зафат, додека тегови се справи со е обложен со гума за да се спречи лесно да се лизгаат од раце. 40cm густа пена конектор, безбедно декомпресија плус не се лизга, пот-доказ и удобна рачка, за пријатна вежба во секое време, насекаде собранието дизајн има различни форми, дозволувајќи им на грбот и градите мускулите да се протегала повеќе за да се постигне идеална фитнес ефект.Тоа им помага да се обучуваат и да се зајакне вашиот квадрицепси, glutes, задникот, abs, biceps, triceps, нозе и колена дома или во теретана.Направени од цемент се меша супстанција и полиетилен, фитнес тегови, комплет ви обезбедува со различни тежина опции, кои се движат од 2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите