.

.

100PCS Мобилен Мобилен Телефон Канапи Рака DIY со Hummer Затворач USB Флеш Драјвови Копчиња Keychains (11)

100PCS Мобилен Мобилен Телефон Канапи Рака DIY со Hummer Затворач USB Флеш Драјвови Копчиња Keychains (11)

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

★100 PCS. ★Големина: 50mm. ★Лесен и лесно да се Поврзете Лед-Бои Канапи Рака Ласо Lanyard со Hummer Затворач, лесно да се закачите / оттргне. ★Украсете го вашиот Мобилен Телефон / Камера / i Pod / Mp3 / Mp4 / USB Флеш Диск со Шарени Модерен Ремени. ★ Овие се добар избор за DIY накит наоди одлуки, исто така, фитинг мала тежина електроника додатоци како USB флеш диск, MP3 Плеер мобилни Телефони ID Картичка, камера, итн.Шарм Ремени за мобилен телефон, USB Диск, Keychain, Име Ознака, Ситните, Декорација за рачно изработени Накит Додатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите